mobiklasa.pl

agroturystyka quady wielkopolska

agroturystyka quady wielkopolska

Hotele w Słowenii

Słowenia jest krajem, który zaskakuje swoich gości dziewiczej przyrody i zróżnicowanego krajobrazu w małym obszarze geograficznym, a wyjątkowość swojego kraju często tkwi w bogatej ofercie turystycznej swoim regionie, która może, na pierwszy rzut oka wydają się być ukryte przed okiem.http://pirox.pl

Oprócz naturalnych krajobrazów, bogatego życia kulturowego, zróżnicowana oferta turystyczna, Excel-lent gastronomii i wybitne wina, turyści znowu i znowu zaskoczony przez gościnność i życzliwość, z jaką ludzie w Słowenii przywita swoich gości.

Jest pełen zakres jednodniowych opcji zakwaterowania w Słowenii. Goście mogą wybrać, Hotel apartamentowy, Garni Hotel, motel, pensjonat, dom, domek, mieszkanie, pokój prywatny, gospodarstwo turystyczne, Mountain Lodge, schroniska czy kemping. Większość zakwaterowanie są otwarte przez cały rok.

agroturystyka quady wielkopolska

Hotele w Słowenii są podzielone od jednej do pięciu gwiazdek, zgodnie z normami międzynarodowymi i tych z innych hoteli w Europie Zachodniej. Rezerwacja hoteli można dokonywać bezpośrednio w hotelach. Można zarezerwować pokój w hotelu także za pośrednictwem agencji turystycznej lub faxs lub e-mail.

Możesz otrzymać cennik hoteli Słowenia w różnych miejscach. Lista hotelowa cen są publikowane corocznie w Słowenii i mogą być uzyskane z słoweńskich przedstawicielstw za granicą, słoweńskiej agencji turystycznych lub od słoweńskiej Tourist Board.

Najmłodsi goście mogą znaleźć nocleg w schroniskach młodzieżowych w Bled, Ptuj, Piran, Nova Gorica i Lublanie. Noclegi dla studentów jest również otwarty dla turystów w bardzo rozsądnych cenach podczas uniwersyteckich wakacji w większych miastach w całej Słowenii.

Kurnik Edi jest konsultantem podróży i pisarka, specjalizująca się w mniej znanych miejsc w Słowenii. Jeśli chcesz uniknąć pułapek turystycznych i zobaczyć prawdziwego Słowenii odwiedzić jego stronę, poznaj Słowenia

Artykuł dzięki: