mobiklasa.pl

agroturystyka 50 km od wroclawia

agroturystyka 50 km od wroclawia

Jednak odkryliśmy, ludzie, którzy są nowicjuszami w cross-sellingu powinny robić małe rzeczy pierwsze, uzyskać pewność i osiągnąć jakiś sukces, a następnie przejść do zadawania pytań później.

Jakie są Twoje następne kroki?

Uporządkować swoje przekonania, jeśli chodzi o cross-selling. Skonfiguruj kilka afirmacji na karcie i patrzeć na nich codziennie przez 21 dni.

Zapoznaj się z funkcjami poszczególnych produktów i klientów korzyści mają dodając każdą funkcję.

Narysuj swoją macierz produktów na dużej kartce papieru i przykleić do ściany gdzieś tak można spojrzenie na niego, gdy chcesz.

agroturystyka 50 km od wroclawia

Następnie wystarczy zapytać klientów do podjęcia dodatkowego produktu lub aktualizacji, co wcześniej już zakupione w ich umysłach.

I pamiętaj, klienci mają prawo odmówić.

Tylko nie bug je nieprzerwanie jeśli nie powiedzieć „nie”. Naszym zadaniem jest, by im służyć, a jeśli nie chcą go, to powinniśmy to przyjąć jak inni będą chcieli kupić dodatkową cechę lub dodatkowego produktu.

I czy kupić „Uważaj na dzieci” podpisać? Nie, Claire nie pozwól mi, myślała, że ??dał zły sygnał o nasze dzieci – szkoda, że ??tak można było dostać zniżkę AL5 jeśli kupił dwa razem i ÂŁ2.99 dodatkową m osiądz polerowany, że będzie ładnie wyglądać na ścianie. ..i nie było bez opłat …

Artykuł dzięki: