mobiklasa.pl

agroturystyka 4 pory roku konary

agroturystyka 4 pory roku konary Pamiętaj, aby przejść cicho po tym http://holowniczy.pl/3-haki-holownicze/1156-skoda, jak poprosił. I pamiętaj, jego ok im odmówić.

Następna część krzyż sprzedaży pomysłów dla Ciebie

Cross-selling wymaga trochę więcej preparat, który można zrobić na dużej kartce papieru i jest to naprawdę fajna rzecz do zrobienia.

Trick do cross-selling jest, aby wiedzieć, jak każdy z produktów połączyć ze sobą, w jaki sposób uzupełniają się wzajemnie i słów można użyć do stworzenia tego stowarzyszenia.

Weź swój duży kawałek papieru i narysować siatkę

Każda litera oznacza produkt lub usługę, masz dostępne. Idź do pierwszego produktu w kolumnie pionowej. Biegnij do pustego pudełka gdzie A spotyka B i napisać w tym polu, jak produkt B uzupełnia produktu A. Na przykład, jeśli produkt A był to kredyt hipoteczny, a produkt B był plan ubezpieczeń na życie można zapisać linki, takie jak:

„Opłaca kredytu na wypadek swojej przedwczesnej śmierci”

„Pomaga spać w nocy, wiedząc, że rodzina może żyć w domu, jeśli umarł bez zawieszania hipotecznych nad głową”

„Koszty bardzo mało, aby zapewnić kredyt jest spłacany w swojej przedwczesnej śmierci”

Następnie przenieść na gdzie A spełnia C. C Produkt może być stałych ubezpieczeń zdrowotnych. Oto wasze związki mogą być:

„Co sprawia, że ??się, że można utrzymać swoje miesięczne płatności hipotecznych, jeśli jesteś wolny od pracy przez dłuższy czas z powodu choroby.”

„Idealny do ochrony płatności hipotecznych, które będą cię powstrzymać ponownego posiadał”

Przejście całego systemu sieci i spisać wszystkie skojarzenia. Niektórzy nie będzie połączyć ze sobą i to jest całkiem normalne, ale większość może i będzie. Ćwicz słowa, których chcesz używać. Powiedzieć im pewnie i z entuzjazmem, a będziesz zaskoczony, jak wielu klientów powie tak. I pamiętaj, że mogą powiedzieć, że nie – to jest OK.

W większości przypadków masz możliwość zadać kilka pytań, aby dowiedzieć się potrzeb klienta przed startem w swoim sprawozdaniu łącza.
Artykuł dzięki: