mobiklasa.pl

agroturystyka zachodniopomorskie

agroturystyka zachodniopomorskie

Dziś stało się to dla mnie jeszcze 3 razy

W Asda, byłem unosił się zapach świeżego pieczywa, jak szedłem obok sekcji piekarzy. Podniosłam świeży bochenek. Jestem pewien, że śluzu zapachów do atmosfery w celu zwiększenia cierpki. Clever supermarketów.

W Amazonii, powiedziano mi, że ludzie, którzy kupili tę książkę, tak jak ja, też kupiłem tę książkę i jeśli kupisz dwa razem, można zaoszczędzić ÂŁ2.99.czytaj więcej na naszej stronie Okazja.

Nawet wtedy, gdy wziąłem bezpłatne członkostwo Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, dziś rano przez telefon, facet zachęcił mnie do przetwarzania aplikacji Gift Aid. Wystarczy więc, jeśli miałem odnowić członkostwo w przyszłym roku, chciałbym uzyskać kilka cennych płaskorzeźb. Nie tylko genialny up-sell, ale wielki proces blisko, jak również. Top człowiekiem.

Robisz większość każdym up-sell i cross-sell okazja, aby pomóc Tobie i Twojej firmie nawigować tych burzliwych czasach?

agroturystyka zachodniopomorskie

Jak to działa up-selling i sprzedaży krzyżowej

Zbudowany na cały DNA człowieka jest potrzeba, aby ostrożne decyzje i gdy kupujemy rzeczy, jesteśmy ostrożni dokonać właściwego werdykt. Niektórzy ludzie zająć dużo czasu na podjęcie decyzji i zważyć opcji ostrożnie w pierwszej kolejności. I to jest słuszne.

I rozmawiać o taktyce negocjacyjnej zwanego wycinanie, która polega na dotarcie do ostatecznego porozumienia w sprawie negocjacji, drżenie rąk i chodzenie przez drzwi … ale tuż przed wyjazdem poprosić o kolejny koncesji. Ponieważ umowa została wykonana, decyzje, ludzie odetchnąć z ulgą i łatwo dają się jeszcze jedno żądanie. To działa też.

Ta sama teoria sprawdza się, kiedy cross-sell i up-sell. Dużą decyzja została podjęta. Innymi słowy, oni lubią firmę, ty i produkt i chcą kupić więc dodanie czegoś innego nie jest to ogromny dodatkowa decyzja.

Po tym wszystkim, naszym zadaniem jako sprzedawców, ma służyć klientowi.
Artykuł dzięki: