mobiklasa.pl

agroturystyka viktoria siedlecin

agroturystyka viktoria siedlecin

Jak Up-Sell and Cross-Sell

Codziennie dostajemy cross-sprzedany i u-sprzedane

Robisz większość każdym up-sell i cross-sell okazja, aby pomóc Tobie i Twojej firmie nawigować tych burzliwych czasach?

Szóstym członkiem naszego domu, nasz pies Brody został oficjalnie opowiedział się wczoraj za pomocą koni jeźdźca, który wystraszył przez Brody na szczekanie i nagłe pojawienie się w bramie.

Biedny kierowca zjechał siodło i był na szczęście cało. Czas na „Beware of the Dog” znak w przypadku kolejnych incydentów, przynajmniej wtedy mamy ostrzeżenie o potencjalnym niebezpieczeństwie.

Teraz Brody jest sympatyczne bestia ale prawie metrowa na tylnych nogach, może być bardzo groźny, aby każda osoba wchodząca na teren. Tego wieczoru Przeszukałem internet za pomocą odpowiedniego znaku i natknąłem wielkiej firmy specjalizującej się w domu z objawami wszystkich wzorów, kształtów i rozmiarów.

Wybrałam klasyczną „Beware of the Dog” znak i wpadł w moim koszyku. Zadowolony z zakupu i chętny do wykonania swojej pracy, więc mogłem oglądać rugby w telewizji, chociaż będąc zwolennikiem English Żałuję, że nie przeszkadza.

Up pojawił się komunikat „Kup kolejny znak, a otrzymasz zniżkę AL5”. Pomyślałem, dlaczego nie jest to dobry interes, więc musiałem spojrzeć na podobny znak, który brzmiał „Uważaj na dzieci”, które moim zdaniem było zabawne.

O kliknąć przycisk „Kup teraz”, a następnie pojawił się kolejny komunikat. „Za dodatkową ÂŁ2.99 można mieć ten znak jest polerowanego mosiądzu”. Mmm myślałem, że wyglądają ładnie przy głównej bramie.

Zdarza się cały czas. Byłem nawet sprzedawane, potem byłam niechcenia cross-sprzedaży. I cieszyłem się każdą minutą, bo nie miał pojęcia o pierwsze oznaki domu – nigdy bym kupił jeden w moim życiu, więc z zadowoleniem porady dali mi.

Każdego dnia jesteśmy bombardowani up-selling i cross-selling.
Artykuł dzięki: