mobiklasa.pl

agroturystyka 4 pory roku scinawka

Dookoła świata na $ 80

Juliusz Verne przygodowa historia, Around the World in 80 Days, stymuluje wyobraźnię 26-letniego Roberta Christophera.

„Dlaczego?” Pytał sam siebie: „Nie mogę iść na całym świecie na $ 80.”

Pierwszym krokiem Boba było notować wszystkie problemy, które stoją mu. Jego Drugim krokiem było zauważyć wszystkie możliwe rozwiązania.

Jego trzeci krokiem było podjęcie działań!

Zaczął podpisując umowę z Charles Pfizer Company, dużej firmy farmaceutycznej, aby zebrać próbki gleby z różnych krajów, które zamierzał odwiedzić. Następny on zabezpieczony międzynarodowego prawa jazdy, uzyskane mapy w zamian za proponowanym raportu na temat warunków drogowych na Bliskim Wschodzie, nabyte papiery Marynarzy i zabezpieczony list z Departamentu Policji Nowego Jorku, aby pokazać, że nie miał kryminalną. Potem zajął się jego pokład poprzez organizowanie dla członkostwa schronisku młodzieżowym. Jego ostatnim etapem było mówić lotnicze towarowego do latania go nad Atlantykiem, w zamian za fotografie, które mogłyby być wykorzystane do promocji firmy.

Bob opuścił Nowy Jork z $ 80 w kieszeni.

Użył swoich sprytu, aby podróż dookoła świata w 86 dni.

Uratował pieniądze breakfasting darmo w Gander, Nowa Fundlandia, fotografując kucharzy w hotelowej kuchni. On również udał się za darmo autobusem z Syrii Damaszku fotografowania syryjskiego policjanta, który następnie zamówiła kierowcę autobusu do przewozu Bob. I użył sam pomysł podróżować za darmo z Bagdadu do Teheranu. Tym razem wziął zdjęcia personelu Iraku Express, Transport Company.

Innym pomysłem użył dostać darmowe lub tanie podróżowanie było wykorzystanie papierosów jako środka wymiany. Kupił cztery kartony amerykańskich papierosów w Shannon kancelaria-stg.pl/zakresuslug/obsluga-prawna-firm-krakow, Irlandia, za $ 4,80. Kiedyś jeden karton zapłacić kogoś do prowadzenia go z Paryża do Wiednia.
Artykuł dzięki: