mobiklasa.pl

agroturystyka 150 km od warszawy

agroturystyka 150 km od warszawy Pochodzi z norweskiego słowa Selje – służyć – tak powinniśmy być dumni, aby im służyć. Wiemy na temat naszych produktów i usług i powinny być w stanie podzielić się naszą wiedzą z naszymi klientami.

Nawiasem mówiąc, każdy w organizacji, która wchodzi w kontakt z klientami jest sprzedawca podczas burzliwych czasach. To jest fakt i jedna broń, które pomogą Ci poruszać się po tych burzliwych czasach i zachować swoją pracę w tym samym czasie.gerda – drzwi Warszawa

Co zatrzymuje nas cross-selling i up-selling?

Nasz sposób myślenia, że ??to, co nas chroni. Przez wiele lat byłem obserwując ludzi, Obsługa klienta, sprzedawców i jedna rzecz, która uniemożliwia im cross-selling i up-selling jest ten strach, że klient może powiedzieć nie. Jest to bardzo zrozumiałe.

Z tego powodu strony są doskonałe na cross-selling i up-selling. Witryna nie ma uczuć widzisz.

Naprawdę skutecznym sposobem poruszania się tej mentalności jest użycie afirmacji. Napisz na oddzielnych kawałków karta następujących pozytywnych stwierdzeń:

Obsługuje klientów jest dobre i zdrowe

Klienci chcą słyszeć o naszych produktach i usługach

Klienci chcą mojej wiedzy

Klienci mogą powiedzieć nie i to jest OK przeze mnie

Umieść te karty gdzieś, gdzie można zobaczyć je łatwo i patrzeć na nich raz dziennie przez 21 dni. 21 dni jest, kiedy zmienić nawyki forma i postaw. Idź dać mu szansę. To działa.

Jej 3 tygodnie później i chcę cross-sell i up-sell, ale co to za różnica?

Nie jest to dużo, jak to naprawdę nie ma znaczenia, ale dla ludzi tam szczegółowych tu jest różnica.

Cross-selling jest gdzie sugerują dodatkowe produkty, które uzupełniają się jeden klient chce kupić, więc mój dodatkowy znak na zniżkę AL5 jest cross-sell. Innym przykładem jest, gdy klient jest zajęty ratowaniem i ch corocznego urlopu używając konta miesięczne oszczędności i sugerują ubezpieczenia podróżnego.
Artykuł dzięki: